NEV-DAMA a.s.

Moja NEV-DAMA

Co to jest moja Nev-Dama

Moje ulubione

Czy podoba Ci się konkretny hotel lub dom apartamentowy? Po prostu dodaj go do ulubionych, porównuj i oglądaj wszystkie wycieczki w jednym miejscu. Jeśli nie będziesz dalej zainteresowany wyjazdem do tego miejsca, kliknij krzyżyk, aby usunąć ten wybór.

Moje grupy

Stwórz własną grupę. Liczba grup jest dowolna. Więc możesz stworzyć tylko jedną grupę czy nawet pięć. Na przykład, Twoimi grupami mogą być rodzina, grupa przyjaciół, współpracownicy lub tylko Ty i Twoja droga połówka. Po wybraniu grupy obliczymy ostateczną cenę dla wszystkich uczestników i zgodnie z nią uzupełnimy szczegóły zamówienia. W związku z tym wystarczy wprowadzić dane poszczególnych uczestników grupy tylko raz, a my wypełnimy je dla Ciebie następnym razem.

Twoje powiadomienia- inteligentny system wysyłania ofert

Czy denerwują Cię oferty wysyłane do Ciebie e-mailem, a nie jesteś nimi zainteresowany? To nie stanie się dzięki możliwości wyboru, jakie oferty chcesz od nas otrzymywać. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić jeden lub więcej parametrów, aby dostosować swoje upodobania co do wyjazdu. Za każdym razem, gdy pojawią się interesujące oferty odpowiednie dla Ciebie, wyślemy Ci je drogą mailową.

Zamówienie katalogu

Nie masz jeszcze naszego najnowszego katalogu w domu? Nie martw się, w Moja Nev-Dama możesz z łatwością zamówić go za pomocą strony internetowej, wyślemy go na dowolny adres w Polsce. Uwaga! Katalog jest tylko w języku czeskim!

Moje konto

Kliknij na „Moje konto”, aby zobaczyć swoje ulubione wyjazdy i grupy w jednym miejscu. Krótko mówiąc, wszystko najważniejsze dla Ciebie jest w jednym miejscu.

Edycja danych

Czy zmieniłeś swój adres e-mail lub nazwisko? Na stronie „Moje konto” wystarczy kliknąć „Edytuj dane osobowe” u góry i dokonać zmian. Prosimy, pamiętaj zmienić również dane w utworzonych grupach.

Rejestracja
Masz swoje konto? Zaloguj się

Otrzymuj oferty Last Minute
e-mailem

Więcej informacji

Zamów katalog
NEV-DAMA

Więcej informacji
Zniżka 50 PLN