Wakacje z dziećmi

Orange klub

Cieszcie się z miło spędzonych niezapomnianych, wspólnych wakacji!

Z klubem dla dzieci ORANGE KLUB, poczujecie kolory prawdziwego lata-
bo z nami będzie pomarańczowo!

Czy szukacie idealnego wypoczynku z dziećmi, aby cieszyć się całą rodziną?

Zapraszamy nad morze z ulubionym klubem dla dzieci, Orange klub i czeskimi animatorami. Na najmłodszych czeka zabawa sześć dni w tygodniu od rana do wieczora a na rodziców zasłużony odpoczynek!

W popularnych włoskich miejscowościach Caorle, Bibione i chorwackim kurorcie Kastela jest nasz Fun Orange klub i Mini Orange klub.


Fun Orange klub

Mini Orange klub

Wyjazdy z programem Fun Orange klubu i Mini Orange klubu

Oferta

LATO S NAMI

12. 05. 2018

Kolejny udany sezon zimowy pełen śniegu jest już za nami, z kolei szykuje się nam wspaniałe lato  - mamy ciekawe oferty dla wszystkich - dla tych, którzy lubią chodzić po górach i dla tych, którzy wolą relaks na plaży. Zapraszamy do kontaktu

Śniegu w Alpach wystarczy dla wszystkich!

20. 03. 2018

Chociaż według kalendarza zaczyna się wiosna, z nami możecie nadal cieszyć się ze sportów zimowych. Opady śniegu w weekend przyczyniły się do bajecznej zimowej atmosfery, większość ośrodków narciarskich zgłasza doskonałe warunki śniegowe. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pomożemy Ci wybrać najlepszy wyjazd! 

SNOW TOUR W SANTA CATERINA

09. 03. 2018

Mamy dla was świetne wiosenne narciarstwo w Santa Caterina w atrakcyjnych cenach! KIEDY: 7-15.4.2018 CENA promocyjna: od 470 PLN za 7 nocy ze skipassem 6 dni I DODATKOWO 8. -10. 4. (3 dni) - SNOW TOUR - darmowy test nart Fischer, kasków i okularów Smith, kamery sportowe Lamax, a także łyżwy Sled Dogs, .... w tym samym czasie możecie wziąć udział w wyścigu w slalomie na łyżwach Sled Dogs o super nagrody! 9 kwietnia (poniedziałek) odbędzie się specjalna impreza powitalna z napojami i przekąskami gratis w restauracji Sunny Valley https://www.nev-dama.pl/zima/w%C5%82ochy/santa-caterina

Nasz typ na wakacje