Ski Funtazie Academy

Zapewnij dzieciom wysokiej jakości lekcje jazdy na nartach pod okiem prawdziwych ekspertów oraz sobie niesamowitą zimową zabawę.

Dzieci będą narciarskimi profesjonalistami

Wybierasz się z dziećmi w Alpy do Włoch i chciałbyś im zapewnić naprawdę dobre lekcje jazdy na nartach? Nasz program umożliwi Twoim dzieciom codzienne lekcje jazdy na nartach pod okiem czeskojęzycznych instruktorów z dużym doświadczeniem.

Ski Funtazie Academy 2024

Ski Funtazie Academy działa obecnie w następujących ośrodkach narciarskich i terminach (dotyczy tylko pobytów siedmiodniowych):

 • Aprica 
  • od 03.02. do 10.02.
  • od 17.02. do 16.03.
 • Folgaria / Lavarone 
  • od 13.01. do 16.03.

Jaki program przygotowany jest dla dzieci?

 • 5 razy w tygodniu lekcje jazdy na nartach
 • czeskojęzyczni instruktorzy z bogatym doświadczeniem

Zasady programu Ski Funtazie Academy

 • Dla kogo : dla samodzielnych dzieci w wieku od 5 do 12 lat
 • Za ile: bezpłatnie
 • Program: będzie wymieniony na tablicy ogłoszeń lub w książce informacyjnej w danym obiekcie noclegowym. W przypadku każdego programu dziecko musi zostać przekazane przez odpowiedzialną osobę dorosłą, a na koniec programu odebrane przez odpowiedzialną osobę dorosłą.
 • Jak się zgłosić do programu: podczas rezerwacji wyjazdu należy zaznaczyć na umowie zainteresowanie usługą, podać datę urodzenia dziecka oraz informację, do jakiej kategorii ma być dziecko zaklasyfikowane.
 • Kategorie umiejętności jazdy na nartach
  • początkujący - potrafią jeździć na nartach, jechać prosto i się zatrzymać
  • zaawansowany - potrafi jeździć w zakrętach i zjeżdżać po czerwonej trasie

Minimalna liczba uczestników na grupę to 4 dzieci. W przypadku nieosiągnięcia minimalnej liczby dzieci, klienci zostaną o tym fakcie poinformowani najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem pobytu. Jeżeli program Ski Funtazie klub nie zostanie zrealizowany, nie jest to powodem do odstąpienia przez klienta od umowy bez opłat za anulowanie.

Wybierając wycieczkę, szukaj ikony „Ski Funtazie Academy”

Ski Funtazie Academy

Ski Funtazie Academy zapewnia wysokiej jakości lekcje jazdy na nartach dla dzieci w Alpach prowadzone przez wykwalifikowanych czeskojęzycznych instruktororów z dużym doświadczeniem. W tym sezonie zimowym można skorzystać ze Ski Funtazie Academy we włoskich ośrodkach ApricaFolgaria / Lavarone.

Przeżyj z dziećmi funtastyczny pobyt w górach!Nie znaleziono żadnych ofert spełniających zadane kryteria

Galeria zdjęć Ski Funtazie Academy

Często zadawane pytania

Dowiedz się więcej o warunkach korzystania z tego programu w często zadawanych pytaniach.

Dla jak dużych dzieci przeznaczona jest Ski Funtazie Academy?

Pogram Ski Funtazie Academy jest przeznaczony dla samodzielnych dzieci w wieku od 5 do nieukończonych 12 lat.

Jak można zgłosić dziecko do programu Ski Funtazie Academy i ile to kosztuje?

Program Ski Funtazie Academy jest usługą fakultatywną oferowaną darmowo. Jest do dyspozycji dla wszystkich klientów z dziećmi od 5. do nieukończonego 12. roku życia (odpowiednio dzieci urodzone w roku 2012 i młodsze), którzy dziecko do programu zgłoszą.

Podczas rezerwacji należy zaznaczyć w umowie zainteresowanie usługą, datę urodzenia dziecka oraz informację, do jakiej kategorii umiejętności (patrz powyżej) należy dziecko zaklasyfikować.

Mogę zgłosić dziecko do programu dopiero po przyjeździe na miejsce?

Niestety nie jest to możliwe. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zgłoszeniem dziecka do programu Ski Funtazie Academy, proszę to zaznaczyć na umowie przy jej zawieraniu.

Czy dzieci są podzielone według kategorii umiejętności?

Dzieci są podzielone na dwie grupy w zależności od umiejętności:

 • początkujący – potrafią chodzić na nartach, jeździć i się zatrzymać,
 • zaawansowani – potrafią jeździć łukiem i nie sprawia im trudności zjeżdżanie po czerwonej trasie.
Informację o tym, do jakiej kategorii dziecko ma być zapisane, prosimy podać na umowie podczas zamawiania wyjazdu.

Kiedy można skorzystać z usług programu Ski Funtazie Academy?

Program Ski Funtazie Academy będzie się odbywał w tygodniowych turnusach, w terminach podanych w tabeli (patrz powyżej) w zależności od dostępności miejsc.

Program na każdy dzień będzie wypisany na tabeli informacyjnej lub w książce informacyjnej w danym obiekcie. Program Ski Funtazie Academy jest możliwy tylko dla pobytów tygodniowych.

W jakich dniach i godzinach instruktorzy zajmą się dziećmi?

 • Lekcje jazdy na nartach przebiegają w dniach od niedzieli do piątku od ok. godziny 10:00 do 12:00 i od 13:30 do 15:30.
Do każdego programu (w tym nauka jazdy na nartach) przed jego rozpoczęciem dziecko powinno być przyprowadzone przez osobę dorosłą, a po jego zakończeniu odebrane przez osobę dorosłą na wcześniej ustalonym miejscu (informacje o przekazaniu dziecka i inne szczegóły będą podane w instrukcji wyjazdu lub przekazane przez rezydenta BP).

Ile dzieci będzie liczyła grupa?

Minimalna liczba uczestników na grupę to 4 dzieci. W przypadku nieosiągnięcia minimalnej liczby dzieci, klienci zostaną o tym fakcie poinformowani najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem danego tygodniowego pobytu. Jeżeli program Ski Funtazie Academy nie zostanie zrealizowany z powodu nieosiągnięcia minimalnej liczby dzieci, nie jest to powodem do odstąpienia przez klienta od umowy bez opłat za anulowanie.

Czy instruktorzy mówią po polsku?

Nasi instruktorzy mowią w języku czeskim.

Jaki jest regulamin Ski Funtazie Academy?

1. Ski Funtazie Academy (dalej „SFA“) prezentuje program edukacyjny dla dzieci, prowadzony przez DER Touristik CZ a.s., własciciela marki handlowej NEV-DAMA. Prowadzony jest w j. czeskim (wyjątkowo niektórzy instruktorzy mówią po włosku lub angielsku) pod kierunkiem doświadczonych i przeszkolonych animatorów.

2. W programie edukacyjnym SFA mogą brać udział dzieci od 5 do 12 lat.

3. Szczegółowy opis programu na każdy dzień znajduje się w książce informacyjnej.

4. Osoba pełnoletnia odpowiedzialna za dziecko (dalej „osoba odpowiedzialna“) zobowiązana jest wypełnić tzw. formularz zgłoszeniowy. Formularz zawsze musi być wypełniony zgodnie z prawdą i kompletnie, a osoba odpowiedzialna jest wpełni świadoma konsekwencji prawnych w przypadku podania informacji niezgodnych z prawdą. Formularz musi być oddany przed przyprowadzeniem dziecka.

5. Dziecko musi być prawidłowo zgłoszone na zajęcia edukacyjne przez osobę odpowiedzialną w odpowiednim miejscu i wskazanym czasie, podobnie po zakończeniu programu musi być należycie wypisane przez wypełnienie formularza.

6. Osoba odpowiedzielna musi pouczyć dziecko, że ma się stosować do poleceń instruktora. Osoba odpowiedzialna musi zadbać o to, żeby instruktor otrzymał wszystkie ważne informacje dot. dziecka i jego stanu zdrowia oraz spraw z nim związanych (leki, zalecenia lekarza itp.)

7. Po wypełnieniu formularza i oddaniu dziecka instruktorowi przez osobę odpowiedzialną, instruktor zobowiązany jest do sumiennej opieki nad dzieckiem, uwzględniającej dane podane w formularzu zgłoszeniowym.

8. W przypadku odniesienia przez dziecko urazu, instruktor ma obowiązek zapewnić dziecku pierwszą pomoc medyczną i niezwłocznie zawiadomomić o tym osobę odpowiedzialną.

9. Instruktor ma prawo odmówić przyjęcia dziecka według własnego uznania, szczególnie jeżeli wielokrotnie nie sotosuje się ono do poleceń, zachowuje się niewłaściwie, a także gdy np. ze względu na stan zdrowia lub inne okoliczności uzna, że nie będzie w stanie sprawować opieki nad dzieckiem, lub ze względu na opiekę nad danym dzieckiem nie byłby wstanie zapewnić opieki pozostałym dzieciom oraz jeżeli według jego oceny mogło by to stwarzać zagrożenie dla innych dzieci (np. dla zdrowia).

10. Wszyscy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu szkółki narciarskiej/osrodka narciarskiego w związku z możliwością zakażenia Covid-19.


Skorzystaj z innych rabatów i korzyści!

Odkryj i podziel się wrażeniami z wakacji na nartach

#nevdamaskifuntazie

×

Aby zarządzać swoimi ulubionymi ofertami, proszę się zarejestrować/zalogować

Lub możesz się zarejestrować Nie pamiętasz danych logowania?