Ski Funtazie klub

Wybierasz się na ferie zimowe z maluchami? Wybierz jeden z naszych wyjazdów z ofertą Ski Funtazie klubu, programem animacyjnym dla dzieci połączonym z lekcjami jazdy na nartach. Zapewnij dzieciom zabawę i rozwój umiejętności narciarskich oraz zasłużony odpoczynek dla siebie!

Zapewnimy dzieciom program rozrywkowy i lekcje jazdy na nartach: dla naszych klientów za darmo

Ski Funtazie klub działa obecnie w następujących ośrodkach narciarskich i terminach:

Ośrodek narciarski Obiekt Wyżywienie Skipass Okres od-do
Monte Bondone Hotel Alpine Mugon **** HB (śniadanie i kolacja) w cenie 03.02. - 16.03.
Monte Bondone Family Hotel Dolomiti Chalet *** HB (śniadanie i kolacja) w cenie 13.01. - 16.03.
Pejo Hotel Domina ***/**** HB (śniadanie i kolacja) w cenie 03.02. - 16.03.
Pejo Residence Domina *** bez wyżywienia w cenie 03.02. - 16.03.
Val di Fiemme / Obereggen Hotel Relais Grünwald ****

HB + (rozszerzona forma wyżywienia)

w cenie 04.02. - 17.03.

Jaki ciekawy program jest dla dzieci przygotowywany?

 • 5 razy w tygodniu lekcje jazdy na nartach z czeskojęzycznymi instruktorami (od poniedziałku do piątku od około 10.00 do 12.00 i od 13.30 do 15.30)
 • 6x w tygodniu wspólny podwieczorek dzieci bez rodziców (od poniedziałku do soboty); dotyczy tylko Hotelu Relais Grünwald w ośrodku Val di Fiemme
 • 6 razy w tygodniu wieczorny program rozrywkowy (od niedzieli do piątku oraz od poniedziałku do soboty w ośrodku Val di Fiemme w Hotelu Relais Grünwald)
 • 6x w tygodniu wspólna kolacja dzieci bez rodziców (od niedzieli do piątku); nie dotyczy Rezydencji Domina w ośrodku Pejo i Hotelu Relais Grünwald w ośrodku Val di Fiemme

Program Ski Funtazie klub będzie się odbywał w cyklach tygodniowych, w okresach podanych w tabeli (patrz wyżej), w zależności od konkretnego obłożenia poszczególnych terminów.

Zasady Ski Funtazie klubu

 • Dla kogo : dla samodzielnych dzieci w wieku od 5 do 12 lat
 • Za ile : bezpłatnie
 • Program: będzie wymieniony na tablicy ogłoszeń lub w książce informacyjnej w miejscu zakwaterowania. W przypadku każdego programu dziecko musi zostać przekazane przez odpowiedzialną osobę dorosłą, a na koniec programu odebrane przez odpowiedzialną osobę dorosłą.
 • Jak się zgłosić do programu: podczas rezerwacji wyjazdu należy zaznaczyć na umowie zainteresowanie usługą, podać datę urodzenia dziecka oraz informację, do jakiej kategorii ma być dziecko zaklasyfikowane.
 • Kategorie umiejętności jazdy na nartach
  • początkujący - potrafią jeździć na nartach, jechać prosto i się zatrzymać
  • zaawansowany - potrafi jeździć w zakrętach i zjeżdżać po czerwonej trasie
Minimalna liczba uczestników na grupę to 4 dzieci. W przypadku nieosiągnięcia minimalnej liczby dzieci, klienci zostaną o tym fakcie poinformowani najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem pobytu. Jeżeli program Ski Funtazie klub nie zostanie zrealizowany, nie jest to powodem do odstąpienia przez klienta od umowy bez opłat za anulowanie.
Ski Funtazie klub

Ski Funtazie klub

Ski Funtazie klub to program animacyjny dla dzieci w języku czeskim połączony z lekcjami jazdy na nartach prowadzonymi przez czeskich instruktorów, który w tym sezonie działa we włoskich kurortach Monte Bondone, Pejo, Val di Fiemme / Obereggen.

Ski Funtazie Academy

Ski Funtazie Academy

Ski Funtazie Academy zapewnia wysokiej jakości lekcje jazdy na nartach dla dzieci w Alpach przez wykwalifikowanych czeskojęzycznych instruktorów z dużym doświadczeniem. W tym sezonie zimowym można skorzystać z programu Ski Funtazie Academy we włoskich ośrodkach Aprica a Folgaria / Lavarone.

Często zadawane pytania

Dla jakiej kategorii wiekowej dzieci klub jest przeznaczony?

Ski funtazie klub jest przeznaczony dla samodzielnych dzieci w wieku od 5 do nieukończonych 12 lat.

Jak można zgłosić dziecko do programu Ski Funtazie klub i ile to kosztuje?

Program Ski Funtazie klub jest usługą fakultatywną oferowaną darmowo. Jest do dyspozycji dla wszystkich klientów z dziećmi od 5. do 12. roku życia, którzy dziecko do programu zgłoszą. Podczas rezerwacji należy zaznaczyć w umowie zainteresowanie usługą, datę urodzenia dziecka oraz informację, do jakiej kategorii umiejętności należy dziecko zaklasyfikować.

Mogę zgłosić dziecko do programu dopiero po przyjeździe na miejsce?

Niestety nie jest to możliwe. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zgłoszeniem dziecka do programu Ski Funtazie Klub, proszę to zaznaczyć na umowie przy jej zawieraniu.

Czy dzieci są podzielone według kategorii umiejętności?

Dzieci są podzielone na dwie grupy w zależności od umiejętności • początkujący – potrafią chodzić na nartach, jeździć i się zatrzymać • zaawansowani – potrafią jeździć łukiem i nie sprawia im trudności zjeżdżanie po czerwonej trasie. Informację o tym, do jakiej kategorii dziecko ma być zapisane, prosimy podać na umowie podczas zamawiania wyjazdu.

Kiedy można skorzystać z usług programu Ski Funtazie klub?

Program Ski Funtazie klub będzie się odbywał w tygodniowych turnusach, w terminach podanych w tabeli (patrz powyżej) w zależności od dostępności miejsc.
Program na każdy dzień będzie wypisany na tabeli informacyjnej lub w książce informacyjnej w danym obiekcie.

W jakie dni i godziny instruktorzy klubów zajmą się dziećmi?

• Lekcje jazdy na nartach przebiegają w dniach od niedzieli do piątku od ok. godziny 10:00 do 12:00 i od 13:30 do 15:30 • Wspólny podwieczorek dzieci bez rodziców przebiega w dniach od poniedziałku do soboty tylko w ośrodku Val di Fiemme w Hotelu Relais Grünwald • Rozrywkowy program popołudniowy i wieczorny przebiega w dniach od niedzieli do piątku, ewentualnie od poniedziałku do soboty w ośrodku Val di Fiemme w Hotelu Relais Grünwald • Wspólna kolacja dzieci bez rodziców przebiega w dniach od niedzieli do piątku; nie dotyczy Rezydencji Domina w ośrodku Pejo oraz Hotelu Relais Grünwald w ośrodku Val di Fiemme • Do każdego programu (w tym nauka jazdy na nartach) przed jego rozpoczęciem dziecko powinno być przyprowadzone przez osobę dorosłą, a po jego zakończeniu odebrane przez osobę dorosłą.

Ile dzieci będzie liczyła grupa?

Minimalna liczba uczestników na grupę to 4 dzieci. W przypadku nieosiągnięcia minimalnej liczby dzieci, klienci zostaną o tym fakcie poinformowani najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem danego tygodniowego pobytu. Jeżeli program Ski Funtazie klub nie zostanie zrealizowany z powodu nieosiągnięcia minimalnej liczby dzieci, nie jest to powodem do odstąpienia przez klienta od umowy bez opłat za anulowanie.

Czy animatorzy i instruktorzy mówą po polsku?

Nasi animatorzy i instruktorzy mowią w języku czeskim.

Jaki jest regulamin Ski Funtazie Klubu?

1. Ski Funtazie Klub (dalej „SFK“) prezentuje program animacyjno-edukacyjny dla dzieci, prowadzony przez DER Touristik CZ a.s., własciciela marki handlowej NEV-DAMA. Prowadzony jest w j. czeskim (wyjątkowo niektórzy instruktorzy mówią po włosku lub angielsku, a animatorzy po słowacku) pod kierunkiem doświ-adczonych i przeszkolonych animatorów i instruktorów.

2. W programie animacyjno-edukacyjnym SFK mogą brać udział dzieci od 5 do 12 lat.

3. Szczegółowy opis programu na każdy dzień znajduje się w książce informacyjnej.

4. Maksymalna liczba dzieci w programie animacyjnym wynosi 25 dzieci /animatora.

5. Osoba pełnoletnia odpowiedzialna za dziecko (dalej „osoba odpowiedzialna“) zobowiązana jest wypełnić tzw. formularz zgłoszeniowy. Formularz zawsze musi być wypełniony zgodnie z prawdą i kompletnie, a oso-ba odpowiedzialna jest w pełni świadoma konsekwencji prawnych w przypadku podania informacji niez-godnych z prawdą. Formularz musi być oddany przed przyprowadzeniem dziecka.

6. Dziecko musi być prawidłowo zapisane na zajęcia animacyjno-edukacyjne przez osobę odpowiedzialną w odpowiednim miejscu i wskazanym czasie, podobnie po zakończeniu programu musi być należycie wypisa-ne przez wypełnienie formularza.

7. Osoba odpowiedzielna musi pouczyć dziecko, że ma się stosować do poleceń animatora/instruktora. Osoba odpowiedzialna musi zadbać o to żeby animator/instruktor otrzymał wszystkie ważne informacje dot. dziecka i jego stanu zdrowia oraz spraw z nim związanych (leki, zalecenia lekarza itp.).

8. Po wypełnieniu formularza i oddaniu dziecka animatorowi/instruktorowi przez osobę odpowiedzialną, ani-mator/instruktor zobowiązany jest do sumiennej opieki nad dzieckiem, uwzględniającej dane podane w formularzu zgłoszeniowym.

9. W przypadku odniesienia przez dziecko urazu, animator/instruktor ma obowiązek zapewnić dziecku pierwszą pomoc medyczną i niezwłocznie zawiadomomić o tym osobę odpowiedzialną.

10. Animator/instruktor ma prawo odmówić przyjęcia dziecka według własnego uznania, szczególnie jeżeli wielokrotnie nie stosuje się ono do poleceń, zachowuje się niewłaściwie, a także gdy np. ze względu na stan zdrowia lub inne okoliczności uzna, że nie będzie w stanie sprawować opieki nad dzieckiem, lub ze względu na opiekę nad danym dzieckiem nie byłby wstanie zapewnić opieki pozostałym dzieciom oraz jeżeli według jego oceny mogłoby to stwarzać zagrożenie dla innych dzieci (np. dla zdrowia).

11. Wszyscy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu obiektu zakwaterowania/klubu Ski Funtazie w związku z możliwością zakażenia Covid-19.

Przeżyj fantastyczny pobyt w górach z dziećmi!Nie znaleziono żadnych ofert spełniających zadane kryteria

Skorzystaj z innych rabatów i korzyści.

ZNIŻKI I KORZYŚCI

Odkryj i podziel się wrażeniami z wakacji na nartach

#nevdamaskifuntazie

×

Aby zarządzać swoimi ulubionymi ofertami, proszę się zarejestrować/zalogować

Lub możesz się zarejestrować Nie pamiętasz danych logowania?