Rabaty, korzyści i oferty specjalne

Chcesz mieć idealne wakacje w dobrej cenie? Jesteś w dobrym miejscu! Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne zniżki na pobyty, wyjątkowe benefity oraz oferty specjalne. Ciesz się letnimi i zimowymi wyjazdami z korzystnymi rabatami!

Wyjazdy zimowe

Jesteśmy numerem jeden na czeskim rynku w kategorii wyjazdów narciarskich i snowboardowych. U nas znajdziesz najlepsze wyjazdy w Alpy do ośrodków włoskich, austriackich, francuskich, słoweńskich i szwajcarskich z mnóstwem rabatów i benefitów. Sprawdź co oferujemy na zimowy urlop.

Zniżki na wyjazdy zimowe

 

System rabatowy

Oferujemy zimowy urlop z wysoką zniżką na wczesny zakup. Zamów wycieczkę zimową z wyprzedzeniem w najlepszej cenie i ciesz się jazdą po alpejskich stokach!


 
-5%

Zniżki grupowe

Spędź wyjazdy zimowe ze znajomymi lub rodziną i uzyskaj zniżkę grupową w wysokości 5 % dla grupy od 20 osób.


Korzyści na wyjazdy zimowe

 
Gwarancja śniegu

Gwarancja śniegu

Martwisz się o brak śniegu podczas wyjazdu narciarskiego? Wyjeżdżając z nami nie musisz! Gwarantujemy możliwość zrezygnowania z wyjazdu bez ponoszenia opłat anulacyjnych.

 
Instruktor

Darmowy instruktor

Czujesz się niekomfortowo na nartach lub snowboardzie lub chcesz poprawić swoją technikę? Kup wyjazd zimowy i skorzystaj z bezpłatnych usług instruktora!

 

Ski Funtazie klub

Jedziesz z dziećmi w góry? Wybierz jedną z naszych wycieczek narciarskich z Ski Funtazie klubem i daj swoim dzieciom lekcje narciarstwa, a sobie relaksujące ferie!


 

Ski Funtazie Academy

Jedziesz z dziećmi w góry? Wybierz jedną z naszych wycieczek narciarskich z Ski Funtazie Academy i daj swoim dzieciom lekcje narciarstwa, a sobie relaksujące ferie!

 
Welcome drink

Drink powitalny

Początek ferii zimowych jest zawsze powodem do świętowania. Powitamy Cię darmowym drinkiem, który rozgrzeje Twój organizm i przyjemnie rozpocznie zimowy wyjazd w Alpy.

Oferty specjalne na ferie zimowe

 

Wypożyczenie sprzętu narciarskiego i snowboardowego

Zamów wypożyczenie sprzętu narciarskiego i snowboardowego już przy rezerwacji i odbierz go dopieru na miescu w ośrodku narciarskim

Wyjazdy letnie

Lato z NEV-DAMA słynie z wakacji spędzonych nad morzem, wędrówek po górach oraz pływania w jeziorach. Wybierz jedną z naszych letnich ofert i skorzystaj ze zniżek, benefitów i różnych akcji promocyjnych, które oferujemy naszym klientom.

×

Aby zarządzać swoimi ulubionymi ofertami, proszę się zarejestrować/zalogować

Lub możesz się zarejestrować Nie pamiętasz danych logowania?