Zniżki i ulgi

Chcesz poprawić swoją technikę jazdy na nartach? Nie czujesz się pewnie na snowboardzie? Skorzystaj z naszego instruktora!

Zostań profesjonalnym narciarzem i snowboardem

Wybierając wyjazd na narty szukaj piktogramu „instruktor” obok menu. W przypadku wycieczek oznaczonych w ten sposób zapewnimy Państwu usługi profesjonalnego czeskiego lub zagranicznego instruktora prestiżowych szkół narciarskich lub snowboardowych bez żadnych dodatkowych opłat. Odświeżysz swoje teoretyczne podstawy i uzyskasz „jazdy fitness” pod okiem doświadczonych nauczycieli, poprawisz swój styl i uzyskasz inne spojrzenie na narciarstwo lub snowboard.

Gdzie możesz bezpłatnie skorzystać z instruktora?

Obecnie mamy instruktora narciarstwa/snowboardu w tych ośrodkach i terminach:

Ośrodek narciarski Okres od - do Min. wiek Min. osób / grupa Narty Snowboard
Aprica 04.12. - 23.12., 08.01. - 26.02. a 05.03. - 02.04. 6 let 5 osob ano ano
Folgaria / Lavarone 11.12. - 18.12., 08.01. - 26.02. a 05.03. - 19.03. 12 lat 5 osób tak tak
Monte Bondone 04.12. - 18.12. a 08.01. - 26.03. 11 lat 7 osób tak tak
Pejo 11.12. - 18.12. a 08.01. - 26.03. 11 lat 5 osób tak tak
Tonale / Ponte di Legno 04.12. - 18.12. a 08.01. - 02.04. 11 lat 5 osób tak tak

Zdjęcie z zeszłego roku

Chodź z nami w góry

Często Zadawane Pytania

Dowiedz się więcej o warunkach korzystania z zasiłku w często zadawanych pytaniach

Czy instruktor jest przeznaczony dla zupełnie początkujących czy bardziej zaawansowanych narciarzy?

Kandydat musi posiadać przynajmniej podstawowe podstawy narciarstwa zjazdowego lub snowboardu, w tym m.in. korzystania ze sprzętu transportowego i musi mieć ukończone 6 lat, ewent. 11 lub 12 lat w zależności od ośrodka. Niezbędne jest również posiadanie własnego sprzętu narciarskiego lub snowboardowego.

Jestem zainteresowany usługami instruktora. Jak z nich korzystać?

Wykup pobyt w jednym z powyższych ośrodków na minimum 5 nocy i daj nam znać najpóźniej w momencie uiszczenia dopłaty za wycieczkę, że jesteś zainteresowany usługami instruktora. Zamawiając usługę, obiektywnie zaklasyfikuj się do kategorii: • „2 godziny jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem – AMATOREM” (od początkującego do zaawansowanego początkującego), • „2 godziny jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem – PROFESJONALNY” (narciarze średniozaawansowani i bardziej zaawansowani/snowboardziści).

Na jakiej grupie skupi się instruktor?

Tworzone będą małe grupy (w zależności od ośrodka) odzwierciedlające liczbę uczestników i ich umiejętności narciarskie, tak aby zapewnić dostateczny stopień indywidualnej uwagi instruktora do każdego z osobna.

Kiedy i jak długo instruktor będzie dla mnie dostępny?

Każdemu aplikantowi przysługuje 2 godzinna lekcja (nie może być podzielona na krótsze odcinki, musi być wylosowana w całości, prawa nie można przenieść na inną osobę), w dowolnym dniu od poniedziałku do piątku włącznie (dokładny dzień i czas jest określany przez TA, więcej informacji organizacji otrzymasz od delegata).

Czy instruktor mówi po czesku?

Instruktorzy mówią po angielsku i włosku, nie gwarantujemy innych języków (klienci nie wymagają znajomości odpowiednich języków).

A jeśli pogoda nie pozwala na godziny z instruktorem?

Jeśli pogoda nie pozwala na naukę, można ją odwołać bez odszkodowania (nie ma możliwości reklamowania tej usługi i reklamowania jej niewykonania).

Zapoznaj się z innymi zniżkami i korzyściami, które oferujemy na ferie zimowe.

Znizki i ulgi
×

Aby zarządzać swoimi ulubionymi ofertami, proszę się zarejestrować/zalogować

Lub możesz się zarejestrować Nie pamiętasz danych logowania?