NEV-DAMA a.s.

Darmowy instruktor

Chcesz poprawić swoją technikę jazdy na nartach? Nie czujesz się bezpiecznie na desce snowboardowej? Nasz unikatowy benefit to bezpłatny instruktor narciarstwa lub snowboardowy.

Zostań narciarzem lub snowboardzistą: skorzystaj z naszego darmowego instruktora!

Wybierając zimowy wyjazd, poszukaj w menu piktogram „instruktor“. Do oznaczonych wycieczek zapewniamy usługi profesjonalnego czeskiego lub zagranicznego instruktora prestiżowych szkół narciarskich i snowboardowych bez dodatkowych opłat. Odśwież swoje teoretyczne podstawy i popraw swoje umiejętności, aby nabrać doświadczenia, udoskonalić swój styl i uzyskać inne spojrzenie na jazdę na nartach lub snowboardzie.

Gdzie oferujemy "darmowego instruktora"?

Aktualnie możesz skorzystać z bezpłatnego instruktora narciarstwa lub snowboardu w następujących ośrodkach:

Ośrodek narciarski Okres od - do Min. wiek Min. osób / grupa Narty Snowboard
Aprica 05.12. - 19.12., 09.01. - 13.02. a 20.02. - 03.04. 6 lat 5 osób tak tak
Folgaria / Lavarone 09.01. - 13.02. a 20.02. - 20.03. 12 lat 5 osób tak tak
Monte Bondone 05.12. - 19.12. a 09.01. - 27.03. 11 lat 7 osób tak tak
Pejo 12.12. - 19.12. a 09.01. - 27.03. 11 lat 5 osób tak tak
Tonale / Ponte di Legno 05.12. - 19.12. a 09.01. - 27.03. 11 lat 5 osób tak tak

Benefit „darmowy instruktor“ podlega następującym warunkom:

  • pobyt należy wykupić w jednym z powyższych ośrodków na minimum 5 nocy
  • chętni muszą mieć własny sprzęt narciarski lub snowboard
  • chętni muszą jeździć na nartach lub snowboardzie na poziomie podstawowym oraz umieć korzystać z urządzeń transportowych, a także mieć ukończone 6 lub 12 lat - zależne od konkretnego ośrodka
  • osoby zainteresowane usługą muszą poinformować biuro przy dokonywaniu wpłaty za wyjazd
  • przy zamawianiu usługi prosimy kandydatów o obiektywną klasyfikację "2 godzin jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem - AMATOR" (początkujący lub zaawansowany początkujący) lub "2 godziny jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem - PROFESSIONAL" (średniozaawansowany i bardziej zaawansowany narciarze / snowboardziści)
  • stworzone zostaną małe grupy (w zależności od ośrodka), odzwierciedlające zarówno liczbę narciarzy, jak i ich umiejętności narciarskie, tak aby zapewnić każdemu wystarczający poziom indywidualnej uwagi instruktora
  • każdy kandydat ma prawo do 2-godzinnej lekcji (nie można jej podzielić na krótsze sekcje, konieczne jest odbycie całości, usługa nie może być przeniesiona na inną osobę), w dowolnym z dni od poniedziałku do piątku włącznie (dokładny dzień i godzina jest ustalana przez biuro, więcej informacji o organizacji otrzymasz rezydenta)
  • instruktorzy mówią w języku angielskim i włoskim, nie gwarantujemy innych języków (znajomość odpowiednich języków nie jest wymagana)
  • organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lekcji, jeśli warunki pogodowe nie będą dostateczne. W takim wypadku nie można ubiegać się o zwrot kosztów lub składać reklamacji
  • jeśli klient nie przyjdzie na lekcję w uzgodnionym terminie danego dnia, usługa przepada
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Nie pamiętasz danych logowania?