Zniżki i rabaty

Instruktor gratis

„instruktor gratis”  to bezpłatna usługa nauki jazdy na nartach i snowboardzie z instruktorem dla klientów NEV-DAMA, która odnosi wielki sukces. I w tym roku będą do Państwa dyspozycji usługi profesjonalnych zagranicznych, bądź czeskich instruktorów prestiżowych szkół narciarskich czy snowboardowych. W tym roku usługa odbywać się będzie w ośrodkach Aprica, Monte Bondone, Pejo, odp. Paganella.


Ośrodek narciarski
termin od - do min. wiek min. ilość osób / grupa narty snowboard
Pejo 11.12. - 22.12. i 08.01. - 30.03. 11 lat 5 osób tak tak
Paganella 03.12. - 22.12. i 08.01. - 30.03. 11 latt 5 osób tak tak
Monte Bondone 03.12. - 22.12. i 08.01. - 30.03. 11 lat 7 osób tak -
Aprica 03.12. - 22.12., 08.01. - 08.02. i 19.02. - 06.04. 6 lat 5 osób tak tak

Celem nauki jest zapoznanie klientów z zabawną formą spojrzenia na narciarstwo lub snowboard, odświeżenie wiedzy teoretycznej i techniki jazdy pod fachowym okiem instruktora; nie jest to kompleksowa nauka indywidualna, ale raczej udoskonalenie techniki narciarskiej.
Warunki, które należy spełnić, aby skorzystać z bezpłatnej usługi:

  • mieć wykupiony pobyt w powyżej wymienionym ośrodku narciarskim na minimalni 5nocy
  • mieć opanowane przynajmniej podstawy jazdy na nartach lub snowboardzie, włącznie z korzystaniem z urządzeń transportujących (czyli „nie stać po raz pierwszy na nartach / snowboardzie“ oraz „umieć samodzielnie zjechać w średnim tempie i bez strachu z górki “)
  • ukończone 6 lat, odp. 11 lat wg ośrodka
  • powiadomić BP o zainteresowaniu usługą najpóźniej wraz z płatnością za wyjazd (partner zagraniczny potrzebuje czasu do przygotowania personelu)

Instruktorzy rozmawiają po angielsku lub włosku (w Paganelli również po czesku), inne języki nie gwarantujemy.Będą tworzone niewielkie grupy (według ośrodka) w zależności nie tylko od liczby osób zgłoszonych, ale też od umiejętności, aby każdy z uczestników w maksymalny sposób skorzystał z obecności instruktora w każdej grupie. Każdy zainteresowany ma prawo do 2 godzinnej lekcji (nie da się tego czasu rozłożyć, z lekcji należy skorzystać w całości; usługa jest niezbywalna i może z niej skorzystać wyłącznie jeden użytkownik) w którymś z dni od poniedziałku do piątku włącznie (dokładny dzień i czas poda BP; szczegółowe informacje podaje rezydent). W celu ułatwienia przyporządkowania do grupy należy w procesie rezerwacji podać do jakiej grupy się zaliczamy pod kątem umiejętności narciarskich – „2. godziny jazdy na nartach lub snowboardzie - AMATOR“ (początkujący narciarz) czy „2. godziny jazdy na nartach lub snowboardzie – PROFESJONALISTA“ (średnio-zaawansowany i zaawansowany).

Zwracamy uwagę, że jeśli pogoda nie pozwoli na przeprowadzenie lekcji, może być ona odwołana bez rekompensaty ze względu na napięty harmonogram instruktorów w ośrodku – w takim przypadku nie można się ubiegać o ponowienie usługi lub reklamować jej odwołania (ze względu na to, że jest bezpłatna).

Oferty narciarskie z instruktorem gratis:

Skisets Wypożyczenie sprzętu narciarskiego

Zamów wypożyczenie sprzętu narciarskiego i snowboardowego przy rezerwacji i odbierz w ośrodku!

LATO S NAMI

12. 05. 2018

Kolejny udany sezon zimowy pełen śniegu jest już za nami, z kolei szykuje się nam wspaniałe lato  - mamy ciekawe oferty dla wszystkich - dla tych, którzy lubią chodzić po górach i dla tych, którzy wolą relaks na plaży. Zapraszamy do kontaktu

Śniegu w Alpach wystarczy dla wszystkich!

20. 03. 2018

Chociaż według kalendarza zaczyna się wiosna, z nami możecie nadal cieszyć się ze sportów zimowych. Opady śniegu w weekend przyczyniły się do bajecznej zimowej atmosfery, większość ośrodków narciarskich zgłasza doskonałe warunki śniegowe. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pomożemy Ci wybrać najlepszy wyjazd! 

SNOW TOUR W SANTA CATERINA

09. 03. 2018

Mamy dla was świetne wiosenne narciarstwo w Santa Caterina w atrakcyjnych cenach! KIEDY: 7-15.4.2018 CENA promocyjna: od 470 PLN za 7 nocy ze skipassem 6 dni I DODATKOWO 8. -10. 4. (3 dni) - SNOW TOUR - darmowy test nart Fischer, kasków i okularów Smith, kamery sportowe Lamax, a także łyżwy Sled Dogs, .... w tym samym czasie możecie wziąć udział w wyścigu w slalomie na łyżwach Sled Dogs o super nagrody! 9 kwietnia (poniedziałek) odbędzie się specjalna impreza powitalna z napojami i przekąskami gratis w restauracji Sunny Valley https://www.nev-dama.pl/zima/w%C5%82ochy/santa-caterina

Polecane wyjazdy

Wybrane ośrodki narciarskie