NEV-DAMA a.s.

JESTEŚMY NEV-DAMA

Najlepszy partner w górach

Jesteśmy numerem jeden w organizacji wyjazdów na narty. Dzięki nam, naprawdę najpiękniejsze alpejskie szczyty masz na wyciągnięcie ręki. Zorganizujemy niezapomniany wyjazd narciarski nie tylko w Alpy. Góry i inne piękne miejsca możesz z nami odkrywać także latem. Dzięki wieloletniej tradycji i wsparciu najsilniejszej grupy turystycznej w Czechach jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem w podróży.

Nr 1

w Europie Środkowej w sprzedaży wyjazdów zimowych

120 tys.

naszych Klientów w sezonie zimowym

okolo 1 400

hoteli i rezydencji w ofercie - głównie w Alpach

3

kraje, w których działamy

Jesteśmy liderem środkowoeuropejskiego rynku turystycznego w organizacji wyjazdów zimowych

Naszą główną specjalizacją są wyjazdy narciarskie w Alpy, przede wszystkim do ośrodków zimowych we Włoszech, Austrii, Francji, Słowenii i Szwajcarii. Do najpopularniejszych należą włoskie ośrodki: Val di Fiemme, Passo Tonale czy Alta Valtellina. Oprócz alpejskich stoków można z nami jeździć na nartach w Andorze, Bułgarii, w Niemczech, Słowacji lub w Czechach. Nasze portfolio wyjazdów do ponad 150 europejskich ośrodków narciarskich, to najszersza i najbardziej kompleksowa oferta narciarska w całej Europie Środkowej. Dla tych, którym nie wystarczy jazda na nartach tylko w sezonie zimowym, proponujemy pobyty w ośrodkach na lodowcach, które są otwarte prawie przez cały rok (np. austriacki Kaprun, Hintertux, Stubai, Sölden, Mölltal, Pitztal czy włoska Cervinia).

Nasza historia

Fundamenty Nev-Dama tworzyły się na początku lat 90. XX wieku, kiedy tworzyły się 3 biura podróży o różnych specjalizacjach: podczas gdy Nemo i Vesta specjalizowały się w wyjazdach letnich (każde do innych krajów), to domeną Biura Podróży Dama były wyjazdy na narty. Połączenie wszystkich trzech firm stworzyło w 1998 r. Biuro Podróży NEV-DAMA, które stało się najpopularniejszym w Czechach biurem podróży organizującym wyjazdu na narty. W 2011 r. BP NEV-DAMA stało się częścią grupy finansowej KKCG, a 1 stycznia 2014 r. stało się znakiem firmowym Biura Podróży FISCHER, a.s., którym jest do dziś.

Jesteśmy częścią największej grupy turystycznej w Republice Czeskiej

Wraz z markami FISCHER, eTRAVEL i PRIVILEQ reprezentujemy FISCHER GROUP- największą grupę turystyczną w Czechach z ponad 450 000 Klientów i rocznym obrotem przekraczającym 6 miliardów Koron czeskich.

 Od maja 2020 r. wraz z EXIM TOURS jesteśmy również dumnymi członkami niemieckiej Grupy REWE i jej koncernu turystycznego DER Touristik.

Fischer Group
Fischer Group
Fischer
eTravel
Privileq
Exim Tours
NEV-DAMA

Zorganizujemy wakacje według Twoich potrzeb

Zapewnimy Ci wypoczynek dokładnie według Twojego gustu. Oferujemy wyjazdy „dostosowane” do Twoich potrzeb i życzeń. Zorganizujemy imprezę „od A do Z”, niezależnie od tego, czy będzie to seminarium dla małej grupy, czy kongres z setkami uczestników. W naszej ofercie znajduje się niewyczerpana liczba destynacji w Europie i na świecie, w tym baza noclegowa na absolutnie najwyższym poziomie.

Dlaczego klienci lubią z nami podróżować?

Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci beztroskie wyjazd połączony z dobrym relaksem i niezapomnianymi wrażeniami. I według naszych Klientów potrafimy to bardzo dobrze zorganizować. Nie bez powodu regularnie wygrywamy plebiscyt TTG Travel Awards w kategorii najpiękniejsze Biuro Podróży organizujące zimowe wyjazdy w górach.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Nie pamiętasz danych logowania?