NEV-DAMA a.s.

 • Nasza misja

Nasza misja

NEV-DAMA

Oferta

  Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom spędzenia beztroskich ferii zimowych oraz wielu niezapomnianych wrażeń w połączeniu z dobrym wypoczynkiem. Jesteśmy dla klienta partnerem i spełniamy jego marzenia przy wyborze, w trakcie i po powrocie z wycieczki.

  Fundamenty biura podróży, które obecnie wybiera do organizacji zimowym lub letnich wakacji ponad 100.000 indywidualnych klientów oraz wiele korporacji, zostały ustalone już na początku lat 90. Następnie powstały trzy biura podróży, mające różne zamierzania. Nemo i Vesta specjalizowały się w letnich wyjazdach (każde w różnych krajach), a dla BP DAMA najważniejszy był urlop zimowy. Z połączenia wszystkich trzech biur podróży powstała w 1998 roku, NEV-DAMA, która jest dziś jedną z 5 największych czeskich agencji podróży w zakresie turystyki wyjazdowej. W 2011 roku BP-NEV DAMA stało się częścią grupy finansowej KKCG (ta grupa jest również właścicielem BP Fischer). W związku z tym od 1.1. 2012 zmieniła nazwa na biuro podróży SKI TRAVEL, S.A. 1 stycznia 2014 dotarło do połączenia i Nev-Dama stała się marką handlową Biura podróży FISCHER S.A. Wraz z markami handlowymi FISCHER, eTRAVEL i PRIVILEQ reprezentuje największą grupę turystyczną w Republice Czeskiej, posiadając ponad 250.000 klientów i wartość sprzedaży wynoszącą ponad 3 miliardy koron.

  Dla Ciebie, naszego klienta, te informacje mogą się okazać nieważne, ponieważ kierownicy i ci, którzy będą do Twojej dyspozycji będą nadal opiekunami pod marką NEV-DAMA. Włączenie do silnej grupy majątkowej przynosi dalsze wzmocnienie bazy finansowej biura podróży (wraz z ubezpieczeniem agencji zgodnie z ustawą nr 159/1999 Dz.U. w sprawie niektórych warunków biznesu w branży turystycznej).

  Dlaczego klienci wybierają nasze biuro podróży?

  Dlaczego NEV-DAMA?

  Dlaczego NEV-DAMA?

  • Największy wybór zimowych wakacji
  • Ponad 100.000 klientów rocznie
  • Szeroka sieć dystrybucji (ponad 1000 partnerów)
  • Tradycja od lat 90.
  • Silna grupa finansowa

  NEV-DAMA zapewnia swoim klientom miłe spędzenie zimowych i letnich wakacji w wielu atrakcyjnych miejscach, szczególnie europejskich. Wszystkie oferowane miejsca są nam dobrze znane. Główne zalety Nev-Dama zawierają, oprócz szerokiej gamy kilku tysięcy wycieczek, także wysoką jakość obsługi klienta oraz bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat w turystyce. To, że ludzie doceniają te cechy poświadcza fakt, że co roku ufa nam ponad 100.000 klientów, którzy korzystają usług naszego biura podróży.

  Największe biuro podróży dla narciarzy

  Główną specjalizacją naszego biura podróży są wycieczki narciarskie w Alpy, szczególnie dotyczy to miejsc we Włoszech, Austrii, Francji i Szwajcarii. Szeroki wybór z katalogu oferuje ponad 90 europejskich ośrodków narciarskich w krajach alpejskich i jest najszerszą i najbardziej kompleksową ofertą dla narciarzy w Europie Środkowej i Wschodniej. Jednymi z najbardziej popularnych miejsc dla narciarzy są najwyższe szczyty włoskich Alp, szczególnie regiony Val di Fiemme, Passo Tonale albo Alte Valtellina, które oferują doskonałą jakość i dobre ceny. Każdy kraj ma swoje preferencje (zaletą Francji są obszerne tereny narciarskie i ich bardzo dobre połączenie z innymi ośrodkami dla narciarzy, natomiast Austria oferuje mniejszą odległość od Polski). Dla tych, którzy od narciarstwa tylko w sezonie zimowym, wolą korzystanie z nart również w innych częściach roku, oferujemy pobyty w ośrodkach, które są otwarte prawie cały rok (np. austriacki Kaprun, Hintertux, Stubai, Sölden, Mölltal, Pitztal).

  Jakość usług Nev-Dama sprawiła, że w 2012 roku to biuro podróży zostało (głosowaniem publiczności) uznane za najlepsze na wakacje w górach (TTG Awards 2012).

  Motywacyjna i kongresowa turystyka

  Ze względu na rosnące zainteresowanie wyjazdów niestandardowych o wartości dodanej, oferujemy od r. 2006 szeroką gamę wycieczek "dopasowanych" do potrzeb i życzeń klienta. Dla klientów indywidualnych oraz dla grup utworzymy wakacje, które całkowicie zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Specjaliści NEV- DAMA opracowują i prowadzą imprezy dla firm (seminaria, szkolenia, imprezy, teambuildingi, itp.). Zapewnimy akcję dopasowaną do Waszych potrzeb, bez względu na to, czy będziecie chcieli seminarium dla małej grupy czy zjazd setek uczestników. Oferujemy wiele europejskich i międzynarodowych ośrodków, łącznie z zakwaterowaniem na najwyższym poziomie.

  NEV-DAMA: wiarygodny partner na wakacje

  A może po prostu myślicie o feriach zimowych? Możesz wybierać wśród wielu ośrodków w internetowej ofercie NEV-DAMA. Oprócz tradycyjnych wyjazdów oferujemy również wiele ofert "last minute", które mają niezwykle korzystne ceny. Wszystkie informacje można odnaleźć na naszej stronie internetowej. A jeżeli potrzebujesz pomocy lub rady, prosimy, skontaktuj się z nami.

  ×

  Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

  Nebo se můžete zaregistrovat Nie pamiętasz danych logowania?