NEV-DAMA a.s.

Kluby dla dzieci z programem animacyjnym

Kluby dziecięce zatroszczą się o zabawę dla Twoich dzieci podczas wakacji. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na letni, czy zimowy pobyt, wybierz wycieczkę z klubem dla dzieci, który sprawi, że Twoje dziecko będzie cieszyć się grami, konkursami i zabawą, a także pozna nowych przyjaciół i to wszystko pod opieką doświadczonych animatorów. Rodzice mogą także cieszyć się spokojnym urlopem.

Kluby dla dzieci w ferie letnie

Nasze kluby dla dzieci łączą popularne letnie aktywności z opieką nad dziećmi. Dzieci będą szczęśliwe a rodzice mogą też cieszyć się spokojnym urlopem.

Fun Orange klub

Fun Orange Klub

Planujesz rodzinne wakacje w Chorwacji? Wybierz jeden z naszych wyjazdów z Fun Orange klub, gdzie dzieci będą się bawić pod okiem naszych doświadczonych animatorów.

Kluby dla dzieci w ferie zimowe

Ski Funtazie klub

Jedziesz z dziećmi w góry? Wybierz jedną z naszych wycieczek narciarskich z Ski Funtazie klubem i daj swoim dzieciom lekcje narciarstwa, a sobie relaksujące ferie!

Ski Funtazie Academy

Jedziesz z dziećmi w góry? Wybierz jedną z naszych wycieczek narciarskich z Ski Funtazie Academy i daj swoim dzieciom lekcje narciarstwa, a sobie relaksujące ferie!

Funtazie klub

Jedziesz na zimowe wakacje z dziećmi? Wybierz jedną z naszych wycieczek z klubem Funtazie, programem animacyjnym dla dzieci w języku czeskim. Ciesz się zabawą i zasłużonym odpoczynkiem.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Nie pamiętasz danych logowania?