NEV-DAMA a.s.

Kluby dla dzieci z programem animacyjnym

Kluby dziecięce zatroszczą się o zabawę dla Twoich dzieci podczas wakacji. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na letni, czy zimowy pobyt, wybierz wycieczkę z klubem dla dzieci, który sprawi, że Twoje dziecko będzie cieszyć się grami, konkursami i zabawą, a także pozna nowych przyjaciół i to wszystko pod opieką doświadczonych animatorów. Rodzice mogą także cieszyć się spokojnym urlopem.

Kluby dla dzieci w ferie zimowe

Ski Funtazie klub

Jedziesz z dziećmi w góry? Wybierz jedną z naszych wycieczek narciarskich z Ski Funtazie klubem i daj swoim dzieciom lekcje narciarstwa, a sobie relaksujące ferie!

Ski Funtazie Academy

Jedziesz z dziećmi w góry? Wybierz jedną z naszych wycieczek narciarskich z Ski Funtazie Academy i daj swoim dzieciom lekcje narciarstwa, a sobie relaksujące ferie!

Funtazie klub

Jedziesz na zimowe wakacje z dziećmi? Wybierz jedną z naszych wycieczek z klubem Funtazie, programem animacyjnym dla dzieci w języku czeskim. Ciesz się zabawą i zasłużonym odpoczynkiem.

Kluby dla dzieci w ferie letnie

Letnie kluby dla dzieci łączą popularne letnie aktywności z opieką nad dziećmi. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Mini Orange klub albo Fun Orange klub, Twoje dzieci będą się dobrze bawić, a Ty będziesz mieć niezakłócony letni wypoczynek. Kluby dla dzieci zapewniają program animacyjny nie tylko w języku czeskim, gdzie dzieci będą się cieszyć rozrywką, konkursami, grami i innymi przygodami.

Orange klub

Fun Orange Klub a Mini Orange Klub

Dzięki naszym programom animacyjnym dla dzieci w języku czeskim Twoje dzieci będą się dobrze bawić i poznają nowych przyjaciół, a Ty będziesz cieszyć się zasłużonym relaksem i wolnym czasem.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Nie pamiętasz danych logowania?