NEV-DAMA a.s.

Narty w Szwajcarii

Szwajcarskie ośrodki narciarskie są otwarte! Jedź z nami w Alpy Szwajcarskie i ciesz się wspaniałą jazdą na nartach i innymi zimowymi sportami i zabawami.Najczęstsze pytania dotyczące wyjazdu na narty do Szwajcarii w 2021

Czy mogę jechać do Szwajcarii, mimo że ostatnio byłem za granicą?

Jeśli przed przyjazdem do Szwajcarii przebywałeś dłużej niż 10 dni w innym kraju oznaczonym jako ryzykowny (lista krajów ryzykownych  odkaz na  https://www.bag.admin.ch/risk-countries  ), podróż jest możliwa, ale konieczne jest wypełnienie elektronicznego formularza, posiadanie negatywnego wyniku testu PCR na COVID-19 nie starszego niż 72 godziny i po przyjeździe do Szwajcarii, trzeba udać się na 5-dniową kwarantannę.

Czy w Szwajcarii trzeba nosić maseczkę?

Obowiązek noszenia maseczek dotyczy kolejek linowych, wyciągów, kolejek i transportu publicznego (maseczki nie są wymagane podczas przebywania na łonie natury, w tym na nartach).

Czy ilość osób na stokach jest w jakikolwiek sposób ograniczona?

Liczba karnetów/skipassów w sprzedaży na poszczególne dni jest ograniczona, proszę sprawdzić wcześniej, czy karnety są nadal dostępne.

Jakie inne środki antycovidowe przyjęły szwajcarskie ośrodki narciarskie?

Kabinowe kolejki linowe mogą przewozić tylko 2/3 pojemności pasażerskiej.

Czy w Szwajcarii są otwarte restauracje i bary?

Jedynie restauracje hotelowe są otwarte dla gości hotelowych. Inne restauracje i bary są zamknięte. Działa usługa na wynos i z dostawą.

Czy działają sklepy w Szwajcarii?

Otwarte są tylko sklepy z podstawowymi artykułami pierwszej potrzeby, takie jak artykuły spożywcze, drogerie itp., inne sklepy, a także obiekty rekreacyjne są zamknięte.

Ile osób może spotkać się w Szwajcarii?

Imprezy prywatne mają ograniczoną liczbę uczestników do 5 osób (w tym dzieci) z maksymalnie 2 gospodarstw domowych.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Nie pamiętasz danych logowania?