NEV-DAMA a.s.

NEV-DAMA SKI PARTNER

Nasi ski partnerzy starają się, aby zimowe wakacje przebiegały bez żadnych obaw. Jeśli anulujesz podróż z powodu koronawirusa, zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni.

Jeździmy na nartach dla radości. Ta idea łączy nas z naszymi ekskluzywnymi partnerskimi hotelami, z którymi w tym roku negocjowaliśmy nowe warunki. Oprócz ubezpieczenia podróżnego i zwykłych warunków anulowania, oferujemy wyjazd narciarski pod marką NEV-DAMA SKI PARTNER z gwarancją, że nie stracisz wakacji zimowych, nawet jeśli nie będziesz mógł pojechać do wybranego ośrodka narciarskiego z powodu COVID-19.

Z nami możesz jeździć na nartach „bez granic”

SKI PARTNER GOLD

Z naszymi „złotymi” SKI PARTNERAMI można jeździć na nartach bez obaw o:

  • 1. zamknięcie granic (w tym tranzyt),
  • 2. kwarantannę po przyjeździe,
  • 3. ostrzeżenia/zalecenia instytucji państwowych, aby nie podróżować (w tym przez kraje tranzytowe i konkretne regiony).

SKI PARTNER SILVER

Z naszymi "srebrnymi" SKI PARTNERAMI można jeździć na nartach bez obaw o:

  • 1. zamknięcie granic (w tym tranzyt),
  • 2. kwarantannę po przyjeździe.


Wystarczy, że wybierzesz z naszej oferty noclegi pod logiem NEV-DAMA SKI PARTNER.

Często zadawane pytania

Dowiedz się więcej w najczęściej zadawanych pytaniach o warunkach korzystania z gwarancji.

Gdzie organizujecie wyjazdy narciarskie pod logiem NEV-DAMA SKI PARTNER?

Obecnie oferujemy Państwu zimowy wypoczynek pod logiem NEV-DAMA SKI PARTNER w austriackich, włoskich i francuskich Alpach.

Aby szybko zorientować się, jakie możliwości noclegowe należą do marki NEV-DAMA SKI PARTNER (GOLD/SILVER), zalecamy podczas wyszukiwania wycieczki skorzystanie z filtra o tej samej nazwie.

W jaki sposób Wasi „SKI PARTNERZY” są lepsi od innych obiektów noclegowych?

Nasi SKI PARTNERZY gwarantują swoim klientom ponad standard ochrony biura podróży, że nie stracą wpłaconych środków w przypadku jakichkolwiek regulacji kryzysowych.

Prawo do anulowania usług noclegowych bez żadnych sankcji w przypadku ograniczeń w podróżowaniu naszych klientów z Czech, Słowacji i Polski w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa można się ubiegać, jeżeli będzie:

zamknięcie granic (w tym tranzytu),

  • obowiązkowa kwarantanna po przyjeździe z / do miejsca docelowego lub w krajach tranzytowych ogłoszona przez organ państwowy (nie przez pracodawcę ani osobę trzecią)
  • ostrzeżenie / zalecenie dotyczące podróży Ministerstwa Spraw Zagranicznych przed wyjazdem za granicę (z uwzględnieniem opinii Ministerstwa Rozwoju Regionalnego), aby nie wyjeżdżać za granicę (w tym do krajów tranzytowych, określonych regionów, prowincji i gmin) - dotyczy tylko programu SKI PARTNER GOLD

Do kiedy mogę anulować podróż w ramach programu NEV-DAMA SKI PARTNER?

Rezygnacja z wyjazdu bez opłat za anulowanie jest możliwa nie wcześniej niż 4 i nie później niż 2 dni przed pierwszym dniem pobytu.

Jeśli jesteś zainteresowany rezygnacją z podróży, daj nam znać, a my ocenimy, czy przysługuje Ci bezpłatne anulowanie. Brak uczestnictwa w wyjeździe bez uprzedniego poinformowania biura podróży nie daje prawa do bezpłatnego odwołania wyjazdu.

Według czego będziecie oceniać moje prawo do bezpłatnego anulowania wyjazdu?

Decydującym dniem do ubiegania się o skorzystanie z zabezpieczenia jest pierwszy dzień pobytu.

Mogą odwołać wyjazd tylko niektóre osoby z rodziny/grupy ?

Warunkiem rezygnacji z wyjazdu bez opłat za anulowanie jest rezygnacja wszystkich osób w obrębie jednej kwatery (np. apartamentu lub pokoju).

Wyjazdy z programem SKI PARTNER

Mogłoby Cię zainteresować

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Nie pamiętasz danych logowania?