NEV-DAMA SUN PARTNER

Nasi „sun partnerzy” zapewnią, że będziesz cieszyć się wakacjami bez zmartwień. W przypadku odwołania wycieczki z powodu koronawirusa zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni.

Na lato 2023 roku wynegocjowaliśmy dla Ciebie nowe warunki z naszymi ekskluzywnymi partnerskimi obiektami. Oprócz zwykłych warunków anulacji, oferujemy wakacje wolne od ryzyka pod marką NEV-DAMA SUN PARTNER.

Jeśli z powodu COVID-19 nie można dotrzeć do wybranego miejsca docelowego, możesz BEZPŁATNIE anulować podróż nawet na 2 dni przed wyjazdem, a my zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 14 dni.

Ciesz się podróżami "bez granic"

SUN PARTNER

Z naszymi SUN PARTNERAMI można podróżować bez obaw o:

 • 1. zamknięcie granic (w tym tranzyt),
 • 2. kwarantannę po przyjeździe do miejsca docelowego (brak możliwości zamiany na szczepienie/test),
 • 3. ostrzeżenia/zalecenia instytucji państwowych, aby nie podróżować (w tym przez kraje tranzytowe i konkretne regiony).

Wystarczy, że wybierzesz z naszej oferty zakwaterowania pod logiem NEV-DAMA SUN PARTNER.

Wyjazdy z programem SUN PARTNER

kwiecień 2024

maj 2024

czerwiec 2024

lipiec 2024

sierpień 2024

wrzesień 2024

październik 2024

 • kwiecień 2024
 • maj 2024
 • czerwiec 2024
 • lipiec 2024
 • sierpień 2024
 • wrzesień 2024
 • październik 2024

Często zadawane pytania

Dowiedz się więcej w najczęściej zadawanych pytaniach o warunkach korzystania z gwarancji.

Gdzie organizujecie wyjazdy narciarskie pod logiem NEV-DAMA SUN PARTNER?

Obecnie oferujemy Państwu letni wypoczynek pod logiem NEV-DAMA SUN PARTNER w Austrii, Włoszech, Chorwacji i Francji. W przypadku Włoch oraz Francji do wyboru są pobyty nad morzem i w górach.

Aby szybko zorientować się, jakie możliwości noclegowe należą do marki NEV-DAMA SUN PARTNER, zalecamy podczas wyszukiwania wycieczki skorzystanie z filtra o tej samej nazwie.

W jaki sposób Wasi „SUN PARTNERZY” są lepsi od innych miejsc zakwaterowania?

Nasi SUN PARTNERZY gwarantują swoim klientom ponad standard ochrony Biura Podróży, że nie stracą wpłaconych środków w przypadku jakichkolwiek regulacji kryzysowych.

Prawo do anulowania usług noclegowych bez żadnych sankcji w przypadku ograniczeń w podróżowaniu naszych klientów z Polski, Czech i Słowacji w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa można się ubiegać, jeżeli będzie:

 • zamknięcie granic (w tym tranzytu),
 • obowiązkowa kwarantanna po przyjeździe do miejsca docelowego ogłoszona przes Instytucję Państwową (nie przez pracodawcę ani osobę trzecią)
 • ostrzeżenie / zalecenie dotyczące podróży Ministerstwa Spraw Zagranicznych przed wyjazdem za granicę (z uwzględnieniem opinii Ministerstwa Rozwoju Regionalnego), aby nie wyjeżdżać za granicę (w tym do krajów tranzytowych, określonych regionów, prowincji i gmin).

Do kiedy mogę anulować podróż w ramach programu NEV-DAMA SUN PARTNER?

Rezygnacja z wyjazdu bez opłat za anulowanie jest możliwa nie wcześniej niż 4 i nie później niż 2 dni przed pierwszym dniem pobytu.

Jeśli jesteś zainteresowany rezygnacją z podróży, daj nam znać, a my ocenimy, czy przysługuje Ci bezpłatne anulowanie. Brak uczestnictwa w wyjeździe bez uprzedniego poinformowania Biura Podróży nie daje prawa do bezpłatnego odwołania wyjazdu.

Według czego będziecie oceniać moje prawo do bezpłatnego anulowania wyjazdu?

Decydującym dniem do ubiegania się o skorzystanie z zabezpieczenia jest pierwszy dzień pobytu.

Przed wakacjami muszę wykonać test na koronawirusa. Czy mogę bezpłatnie odwołać podróż?

Jeśli miejsce docelowe jest dostępne po potwierdzeniu negatywnego wyniku w teście COVID, nie ma tutaj możliwości bezpłatnego anulowania w ramach NEV-DAMA SUN PARTNER.

Mogą odwołać wyjazd tylko niektóre osoby z rodziny/grupy ?

Warunkiem rezygnacji z wyjazdu bez opłat za anulowanie jest rezygnacja wszystkich osób w obrębie jednej kwatery (np. apartamentu lub pokoju).

Możesz być zainteresowany

×

Aby zarządzać swoimi ulubionymi ofertami, proszę się zarejestrować/zalogować

Lub możesz się zarejestrować Nie pamiętasz danych logowania?