NEV-DAMA a.s.

Na narty bez obaw

Co zrobić, aby urlop narciarski był bez obaw?

1. Zarezerwuj wyjazd pod logiem NEV-DAMA SKI PARTNER

W przypadku ograniczeń podróży z powodu koronawirusa (zamknięcie granicy, konieczność kwarantanny lub zalecenie, aby nie podróżować) można anulować podróż, a my zwrócimy pełną kwotę w ciągu 14 dni..

Ekskluzywne wyjazdy pod marką SKI PARTNER

Jeździmy na nartach dla radości. Ten pomysł łączy nas z naszymi ekskluzywnymi partnerskimi hotelami, z którymi w tym roku negocjowaliśmy dla Państwa nowe warunki. Oprócz ubezpieczenia podróżnego i standardowych warunków do rezygnacji, oferujemy Państwu pod logiem SKI PARTNER Wyjazd narciarski z zapewnieniem, że nie stracą Państwo wyjazdu zimowego nawet w przypadku zamknięcia granicy, obowiązku kwarantanny po przyjeździe lub ostrzeżenia władz państwowych przed wyjazdem za granicę. Zmartwienia związane z rozwojem sytuacji prosimy zostawić nam. Jako Państwa partner narciarski postaramy się aby naprawdę można  cieszyć się zimowymi wakacjami.

Wystarczy, że wybierzesz z naszej oferty zakwaterowanie pod oznaczeniem SKI PARTNER.

Przygotuj się, Uwaga, rabaty na otwarcie zaczynają się już TERAZ!

Na zakup wyjazdów zimowych nigdy nie jest za wcześnie. Odśwież się w upalne lato dzięki naszej ofercie wyjazdów narciarskich nie tylko w Alpy. Do 30. 9. aż do 15% dodatkowego rabatu!

O co pytają nas najczęściej?

Gdzie organizujemy wycieczki narciarskie pod marką SKI PARTNER?

Obecnie oferujemy Państwu zimowy wypoczynek pod logiem NEV-DAMA SKI PARTNER w austriackich, włoskich i francuskich Alpach.

Aby szybko zorientować się, jakie możliwości noclegowe należą do marki NEV-DAMA SKI PARTNER (GOLD/SILVER), zalecamy podczas wyszukiwania wycieczki skorzystanie z filtra o tej samej nazwie.

W jaki sposób Wasi „SKI PARTNERZY” są lepsi od innych obiektów noclegowych?

Nasi SKI PARTNERZY gwarantują swoim klientom ponad standard ochrony biura podróży, że nie stracą wpłaconych środków w przypadku jakichkolwiek regulacji kryzysowych.

Prawo do anulowania usług noclegowych bez żadnych sankcji w przypadku ograniczeń w podróżowaniu naszych klientów z Czech, Słowacji i Polski w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa można się ubiegać, jeżeli będzie:

zamknięcie granic (w tym tranzytu),

  • obowiązkowa kwarantanna po przyjeździe z / do miejsca docelowego lub w krajach tranzytowych ogłoszona przez organ państwowy (nie przez pracodawcę ani osobę trzecią)
  • ostrzeżenie / zalecenie dotyczące podróży Ministerstwa Spraw Zagranicznych przed wyjazdem za granicę (z uwzględnieniem opinii Ministerstwa Rozwoju Regionalnego), aby nie wyjeżdżać za granicę (w tym do krajów tranzytowych, określonych regionów, prowincji i gmin) - dotyczy tylko programu SKI PARTNER GOLD

Dlaczego powinienem wykupić ubezpieczenie C+? Czy klasyczne ubezpieczenie podróży to dla mnie za mało?

W odróżnieniu od standardowego ubezpieczenia Basic, rozszerzone ubezpieczenie C + obejmuje również koszty leczenia I transportu powstałe na skutek pandemii choroby zakaźnej ( w tym COVID 19).

Jestem zainteresowany rozszerzonym ubezpieczeniem C+, kiedy i jak mogę to załatwić?

Rozszerzone ubezpieczenie C+ można wykupić przy zamawianiu wyjazdu lub w dowolnym momencie przed zapłaceniem całego wyjazdu lub ostatniej dopłaty (tj. 6 tygodni przed rozpoczęciem podróży).

Zamówiłem ubezpieczenie klasyczne, czy mogę je wstecznie zmienić na rozszerzone ubezpieczenie C+?

Tak, zmiana ubezpieczenia jest możliwa, ale należy to zrobić przed opłaceniem całej podróży lub ostatniej dopłaty.

Dlaczego mam jechać z Wami w góry?

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji pobytów w górach, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprawdzone ośrodki narciarskie i obiekty noclegowe. O wysokim standardzie naszych usług świadczy ponad 90 120 tysięcy zadowolonych klientów. Jesteśmy największym sprzedawcą wyjazdów zimowych w Europie Środkowej, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu bezkonkurencyjne ceny noclegów i karnetów narciarskich, do których indywidualni narciarze trudno się dostaną.

Nawet jeśli wybiorę wyjazd na narty z Waszym SKI PARTNEREM, jak mogą mi Państwo zagwarantować dobre warunki śniegowe podczas mojego pobytu w górach?

Na wybrane wycieczki zapewniamy tzw. Gwarancję śniegu - w przypadku w którym nie będzie możliwa w decydujący dzień oczekiwana (zgodnie z aktualną sytuacją pogodową lub na podstawie deklaracji operatora odpowiednich obiektów narciarskich i tras) eksploatacja co najmniej 50% długości tras zjazdowych, przysługuje prawo do bezpłatnego anulowania wyjazdu. Oprócz wyjazdów na narty zapewniamy naszym klientom również inne ciekawe atrakcje.

Czy w tym roku będziecie organizować jakieś specjalne imprezy w Alpach z programem towarzyszącym?

Tak! Jak co roku w tym roku zorganizujemy dla Państwa specjalne imprezy w Alpach, dzięki którym będziecie mogli uczestniczyć we wspólnym otwarciu lub zamknięciu sezonu zimowego (ski opening/closing), turniejach w siatkówce śnieżnej, jeździe na nartach z celebrytami, testowaniu nart i sprzętu narciarskiego , różnych imprezach na zboczach, koncerty, imprezy sportowe i wiele innych atrakcyjnych wydarzeń.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Nie pamiętasz danych logowania?