• - , 5 nocy (niedz.-pt.)
 • Standard 2/3/4
 • Dojazd własny
 • śniadanie
5 880 PLN

Bike Safari - Korutanský jezerní okruh

*** / ****

Aktywne wakacje PLUS Bike Safari Rakousko / Bike

Wroclaw: 860 km, Katowice: 740 km,

22. 9. – 27. 9. 24
od 2 940 PLN

nowość ubiegłego sezonu polegająca na indywidualnych wycieczkach rowerowych w górach, nad jeziorami i nad morzem

Vzdálenost od sjezdovky / pláže NIE
Jídlo BB
Domácí mazlíčci NIE
internet WiFi BEZPŁATNE
Lepek Tak

zalety i wady

 • nowość ubiegłego sezonu polegająca na indywidualnych wycieczkach rowerowych w górach, nad jeziorami i nad morzem
 • atrakcyjne trasy rowerowe wokół najpiękniejszych jezior Karyntii
 • ze względu na łatwiejszy profil trasy odpowienie również dla rodzin z dziećmi
 • zabezpieczony transport bagażu na całej trasie
 • za opłatą istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu rowerów lub rowerów elektrycznych z akumulatorem o mocy 500 W

Opis obiektu

 • specyfikacja

  Trasa przebiega w większości po dobrze utrzymanych ścieżkach rowerowych, często wzdłuż brzegu jeziora. Jest w większości płaska, miejscami lekko pagórkowata. Odpowiednia również dla zdolnych dzieci od 8 lat.

  Terminy 2024 - W każdą niedzielę od 28.04.do 21.07. 2024, od 06.08. do 25.08. 2024 a od 15.09. do 22.09.2024
  Inne terminy na zapytanie (przy minimalnej liczbie 5 uczestników).

  Opis - Trasa wokół jezior Karyntii pozwoli Wam odkryć najpiękniejsze naturalne obszary wodne w okolicy. Różnorodne panoramy, którym towarzyszy pagórkowaty, a czasem lekko górzysty profil, zachwycą Was turkusowymi jeziorami. Wpływ Morza Śródziemnego sprawia, że ​​klimat w tej części południowej Austrii jest szczególnie łagodny, dlatego bardzo przyjemnie jest tu jeździć na rowerze od kwietnia do października. Trasa prowadzi z Villach do jezior Faaker See i Klopeiner See, a następnie przez miasto Klagenfurt do jeziora Wörthersee, a następnie wraca do okolic Villach, gdzie znajdue się jezioro Ossiacher See. Ta krótka trasa oferuje łatwą trasę pomiędzy jeziorami Karyntii, bez przejazdów o zbyt wymagających odcinkach, dlatego jest odpowiednia również dla rodzin z dziećmi.

  Cena obejmuje: - • Zakwaterowanie w hotelach 3* i / lub okazjonalnie 4*
  • Śniadanie
  • Wideo briefing w języku angielskim i niemieckim
  • Transfer bagażu z hotelu do hotelu
  • Przygotowany plan trasy
  • Szczegółowe dokumenty podróżne (mapy, opis trasy, miejsca, ważne numery telefonów)
  • Aplikacja nawigacyjna
  • Pomoc telefoniczna podczas całej wycieczki

  * usługi za dopłatą

  Cena nie obejmuje: - • Opłaty klimatyczne i ogólnie wszystkie opłaty dodatkowe
  • Wypożyczalnia rowerów / rowerów elektrycznych
  • Ubezpieczenie
  • Wszystko, co nie zostało wyraźnie określone w sekcji „Cena obejmuje”.

  Plan podróży - PLAN PODRÓŻY
  1. dzień: przyjazd do Villach
  Indywidualny przyjazd do Villach. Parking bezpłatny lub za opłatą przy hotelu (tylko na czas pobytu), bezpłatny parking publiczny w pobliżu centrum.
  2. dzien: Villach – Faaker See – Rosegg / Mühlbach (cca 40 km)
  Pierwszy etap na rowerze prowadzi z Villach w stronę Faaker See, szmaragdowego klejnotu jezior Karyntii – nie jest to zbyt duże jezioro, ale słynie z turkusowej i ciepłej wody. Objedziecie jezioro w kierunku południowo-wschodnim, a następnie będziecie kontynuować dalej po drawskuej ścieżce rowerowej, która doprowadzi Was do celu.
  3. dzień: Rosegg / Mühlbach – Klopeiner See (cca 60 km)
  Dzisiejsza przejażdżka zabierze Was do malowniczej doliny Rosental. Trasa prowadzi po drawskiej śćieżce rowerowej, która tutaj jest w większości płaska i często biegnie wzdłuż rzeki, będziecie mielo różne możliwości zatrzymania się na zajęcia sportowe lub relaks kulturalny - możecie wybrać się na spływ kajakowy lub odwiedzić muzeum karabinów i pszczół w Ferlach i odkryć korzenie tego regionu. Wąwóz Tscheppaschlucht o długości 1,2 km z masywnymi skałami i wodospadami Tschauko o wysokości 26 m z pewnością robi wrażenie.
  4. dzień: Klopeiner See – Klagenfurt – Velden – Wörthersee, albo Keutschacher Seental– Wörthersee (cca 45 km nebo cca 50 km)
  Najpierw będziecie cieszyć się okrężną trasą wokół jeziora Klopeiner See, następnie udacie się do tamy Völkermarkt, a następnie pojedziecie przez Grafenstein do Klagenfurtu. Będzie to spokojna przejażdżka rowerowa, która zabierze Was bezpośrednio do stolicy Karyntii – odkryjecie historyczne centrum Klagenfurtu ze wspaniałymi budynkami w stylu włoskim i Muzeum Sztuki Nowoczesnej lub romantyczny kanał Lendkanal, który łączy centrum miasta z wschodnia zatoka jeziora Wörthersee. Wyjeżdżając z Klagenfurtu, można dotrzeć bezpośrednio wzdłuż Lendkanal do brzegu jeziora Wörthersee. Stamtąd istnieją dwie możliwości: kontynuować ścieżkę rowerową wzdłuż północnego brzegu jeziora przez popularne kurorty wakacyjne lub wybrać opcję do doliny Keutschacher Seental. Obie trasy są pełne magicznych miejsc i zaprowadzą Was do dzisiejszego celu, Velden. Jeśli chcecie spędzić więcej czasu w Klagenfurcie, można skrócić trasę wokół jeziora Wörthersee pociągiem lub jednym z promów (bilet nie jest wliczony w cenę).
  5. dzień: Velden – Ossiacher See – Villach (cca 50 km)
  Rano pojedziecie po drawskiej ścieżce rowerowej wokół jeziora Silbersee w kierunku Villach i tuż przed przybyciem do miasta trzeba skręczyć w stronę jeziora Ossiacher See. Już niedługo zobaczycie ruiny zamku Landskron z „małpim safari” – dziko żyjącymi małpami berberyjskimi w lokalnym, ogólnodostępnym, leśnym parku. W otoczeniu urokliwej górskiej scenerii mijamy małe wioski i romantyczne opactwo Ossiach. Intensywny zielony kolor wód jeziora zachęci Was do ostatniej kąpieli przed powrotem wzdłuż rzeki Drawy do Villach, gdzie kończy się Wasza trasa.
  6. dzień: Villach, wyjazd lub możliwość przedłużenia pobytu

 • wyżywienie

  śniadanie - w formie bufetu kontynentalnego lub międzynarodowego w tym napoje

 • opis pokoju

  Standard 1/2/3/4 - pokój z 1 lub 2 łóżkami oddzielnymi lub łóżkiem małżeńskim i ewentualnie 3. i 4. łóżkiem lub rozkładaną kanapą dla 1 lub 2 osób lub łóżkiem piętrowym, łazienka z prysznicem lub wanną, rzadko balkon

 • wyposażenie pokoi

  zazwyczaj TV sat., telefon, wi-fi, suszarka do włosów

 • uwaga

  ważna informacja - Ze względu na rozbudowany program BP nie gwarantuje z góry konkretnego hotelu w docelowych lokalizacjach.
  W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych lub innych nieprzewidzianych okoliczności BP zastrzega sobie prawo do zmiany programu i trasy.

Opis obiektu

Terminy i ceny

Terminy i ceny

Galeria zdjęć

×

Aby zarządzać swoimi ulubionymi ofertami, proszę się zarejestrować/zalogować

Lub możesz się zarejestrować Nie pamiętasz danych logowania?