Opis obszaru

Dolomiti Superski – najszerzsy obszar narciarski w Europie

Dolomiti Superski to największy obszar narciarski nie tylko we Włoszech, ale w całej Europie. Rozpoczyna się prawie obok autostrady brennerskiej i czeskimi narciarzy ulubionymi ośrodkami Valle Isarco i Val di Fiemme / Obereggen i kończy się wiele dziesiątków kilometrów na wschód obok słynnej Cortina d'Ampezzo. Po stronie północnej jest ich terytorium ograniczoneośrodkami południowym w Tyrolu Kronplatz – Plan de Corones i Sextner Dolomiten – Alta Pusteria i po przeciwnej stronie południowej czysto włoskimi regionami Civetta, Tre Valli i San Martino di Castrozza / Passo Rolle. W sercu regionu leży monumentalny masyw górski Grupo del Sella, który obejmuje dwukierunkowy ruch narciarski słynnej Sella Rondy, wyimaginowany wisienką na "białym" torcie jest połączenie czterech największych ośrodków światowej sławy Val Gardena / Alpe di Siusi, Alta Badia, Arabba / Marmolada i Val di Fassa e Carezza.

Najbardziej piękne naturalne krajobrazy Dolomitów

Jeśli mówimy o najpiękniejszych scenerii naturalnych w Dolomitach, bardziej niż prawdopodobne, mówi się tylko o miejscu w rejonie Dolomiti Superski. Bardzo skaliste szczyty, jeziora alpejskie i większe jeziora w dolinach, gęste lasy iglaste, rozległe równiny zasnieżone, majestatyczna Marmolada, najwyższy szczyt w Dolomitach dumnie rosnący do wysokości 3.342 metrów, to wszystko można znaleźć tutaj.

1.171 km tras doskonałych tras narciarskich

Dla narciarzy to absolutny raj, który obejmuje najnowoczesne urządzenia transportowe, bardzo dobry system sztucznego naśnieżania, doskonałe znaczenia tras narciarskich i troskliwość personelu lokalnego o absolutne bezpieczeństwo i doskonale przygotowane trasy. Cały ten rejon obejmuje niesamowitą długość tras narciarskich – dokładnie 1.171 kilometrów.

Szeroki zakres karnetów narciarskich, każdy sobie wybierze

Każdy narciarz sobie wybierze swój karnet narciarski, który mu najlepiej odpowiada. Wybrać odpowiedni skipas to trudna rzeć. Niektóre ośrodki polecają karnet dla całego obszaru, niektóre tylko ich kombinacje. Należy patrzeć na cenę za karnet. Można wybrać 1 aż 3 dniowy karnet i tak dalej… Ale niech już każdy narciarz zdecyduje się na jakikolwiek karnet w Dolomiti Superski na pewno nie będzie zawiedziony. I to nie wszystko. napewno każdy gość będzie zadowolony z doskonałej infrastruktury, szerokiego zakresu zabawy i rozrywek, oraz zakwaterowania o wysokiej jakości.

Ośrodki narciarskie

Wycieczki oraz zakwaterowanie

×

Aby zarządzać swoimi ulubionymi ofertami, proszę się zarejestrować/zalogować

Lub możesz się zarejestrować Nie pamiętasz danych logowania?
×

Aby zarządzać swoimi ulubionymi ofertami, proszę się zarejestrować/zalogować

Lub możesz się zarejestrować Nie pamiętasz danych logowania?