W tej chwili jesteśmy w trakcie przygotowania wyjazdów.

Wpisz swój adres e-mail, a otrzymasz powiadomienie natychmiast po uruchomieniu sprzedaży.

Opis obszaru

Val Camonica – miła niespodzianka nad jeziorem Lago d'Iseo

Długa dolina lombardowa Val Camonica rozpoczyna się w miasteczku Ponte di Legno pod przełęczem Passo del Tonale (więcej w rozdziale Skirama Dolomiti) i schodzi do stolicy prowincji Brescia. W sąsiedztwie ładnego jeziora Lago d´Iseo, wznosi się od niego do nieba droga, która doprowadzi cię do nowoczesnych ośrodków zimowych Montecampione.

Montecampione – stoki projektowane na miarę mistrzem olimpijskim

Montecampione, dla naszych narciarzy, jeszcze mało znany ośrodek zimowych, oferuje 30 km stoków dla wszystkich kategorii narciarzy. Interesujące jest to, że położenie stoki rozciągające się pomiędzy 1.100 i 1.940 metrów nad poziomem morza, zostały zatwierdzone mistrzem olimpijskim w zjeździe z Oslo 1952 Zeno Coló. Jest to jeden z niewielu włoskich "na zielonej łące" planowanych ośrodków narciarskich, w przeciwieństwie do analogicznych, zwłaszcza francuskich, kurortów tutaj i jest bardzo ciekawo architektoniczny projektowany harmonijnie dopasowany z pięknem lokalnego środowiska.

Narciarstwo dla wszystkich kategorii zwiedzających

Panujące czerwone stoki wyszukiwają rodziny, ale jednak i ci którzy wyszukiwają trudniejsze stoki. Jeśli dodamy i kilku początkujących „niebieskich stoków“, wynik jest zadowalająca oferta narciarskia dla wszystkich. Sportowe ambicje ośrodka potwierdza tutaj przygotowujący się włoski zespół sióstr Fanchinio, w narciarstwie zjazdowym.

Wycieczki oraz zakwaterowanie

×

Aby zarządzać swoimi ulubionymi ofertami, proszę się zarejestrować/zalogować

Lub możesz się zarejestrować Nie pamiętasz danych logowania?
×

Aby zarządzać swoimi ulubionymi ofertami, proszę się zarejestrować/zalogować

Lub możesz się zarejestrować Nie pamiętasz danych logowania?