NEV-DAMA a.s.

 1. Powrót
 2. Zniżka 50 PLN

Otrzymaj 50 PLN zniżkę na wyjazd

Otrzymaj 50 PLN zniżkę na wyjazd na wybrane wyjazdy. Skorzystaj z tej świetnej promocji, zamów wyjazd online i otrzymaj zniżkę. Wyjazd z BP NEV-DAMA się opłaca!

 1. Zaplanuj swój wyjazd

  Proszę wybrać swoje wymarzone wakacje z wybranych wyjazdów z ikoną kciuka i zniżką 50 PLN na naszej stronie internetowej.

  Kliknij "SZCZEGÓŁY"
 2. Wybierz swój wyjazd

  Proszę kliknąć na szczegóły wybranego wyjazdu, gdzie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące zakwaterowania, dostępnych terminów i cen. Potwierdź swój wybór, klikając przycisk "SPRAWDŹ".

  Kliknij "SPRAWDŹ", aby potwierdzić wyjazd
 3. Zamów swój wyjazd

  W tym kroku proszę wypełnić swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Kontynuuj zamówienie wyjazdu, klikając przycisk "KONTYNUUJ ONLINE".

  Kliknij "KONTYNUUJ ONLINE"
 4. Wypełnij formularz rezerwacji

  Tutaj proszę wypełnić wszystkie wymagane pola formularza rezerwacji i kontynuować zamówienie wybranej podróży, klikając przycisk "DOKONAJ ZAMÓWIENIE".

  Kliknij "DOKONAJ ZAMÓWIENIE", aby zamówić wyjazd
 5. Płatność

  W ostatnim kroku zamówienia wycieczki proszę o dokonanie i potwierdzenie płatności online, klikając przycisk "Zapłacić". Zrobione! Dziękujemy za zakup wycieczki BP NEV DAMA ze zniżką 50 PLN. Już teraz możesz cieszyć się wymarzonymi wakacjami.

  Kliknij "Zapłacić"
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Nie pamiętasz danych logowania?