NEV-DAMA a.s.

Wakacje 2021: Gdzie można wyjechać?

Zasady wjazdu do poszczególnych krajów często się zmieniają. Gdzie obecnie można podróżować, na jakich warunkach i co z powrotem do Polski?

Zasady wjazdu i powrotu

Państwo

Wjazd

Zasady wjazdu

Informacje dla podróżujących

Włochy

Potwierdzenie negatywnego wyniku testu molekularnego lub antygenowego na COVID-19 nie starszego niż 48 godzin 
Wypełnienie formularza zgłoszeniowego

więcej informacji

Austria

Do min. 24.01.2021 obowiązkowa 10-dniowa kwarantanna, po 5 dniach możliwe jest wykonanie testu na COVID-19 (molekularnego lub antygenowego)

Obowiązek rejestracji elektronicznej (z wyjątkiem osób, które nie podlegają testu / kwarantannie) i przedłożenia potwierdzenia (drukowanego / na telefon komórkowy) do ewentualnej kontroli

więcej informacji

Szwajcaria

 

więcej informacji

Francja

 

więcej informacji

Słowenia

Potwierdzenie negatywnego wyniku testu na COVID-19 nie starszego niż 48 godzin. lub testu antygenowego nie starszego niż 24 godz.

więcej informacji

Słowacja

Potwierdzenie negatywnego wyniku testu na COVID-19 nie starszego niż 72 godzin

więcej informacji

Niemcy

 

więcej informacji

Czechy

Potwierdzenie negatywnego wyniku testu na COVID-19 nie starszego niż 72 godzin lub poddania się testowi PCR w ciągu 5 dni od przyjazdu i przedłożenia wyniku badania do regionalnej stacji higieny
Wypełnienie formularza zgłoszeniowego

więcej informacji

Andora

Potwierdzenie negatywnego wyniku testu na COVID-19 nie starszego niż 72 godzin (PCR lub TMA)

więcej informacji

Bułgaria

 

więcej informacji

Podróż jest możliwa

Podróż jest możliwa, ale podlega kwarantannie lub testu

Podróż nie jest możliwa lub nie jest dozwolona dla turystyki

Sytuacja w ośrodkach narciarskich

Austria

Austriacki rząd zdecydował się przedłużyć dotychczasowe ograniczenia do 07.02. Po tym okresie powinno nastąpić stopniowe złagodzenie obostrzeń. Jednak według aktualnych informacji restauracje i hotele będą zamknięte do końca lutego. Sytuacja zostanie ponownie oceniona w połowie lutego. Chociaż kolejki linowe w ośrodkach narciarskich ruszyły 24 grudnia 2020 r., to ze względu na wprowadzone obostrzenia są nadal praktycznie dostępne tylko dla okolicznych mieszkańców.

Ze wszystkimi klientami, którzy wykupili wyjazd do Austrii w okresie do 28.02.2021 będziemy się kontaktować. Dziękujęmy za zrozumienie i cierpliwość.

Włochy

Ośrodki narciarskie we Włoszech będą zamknięte do 14.02.2021.

W przypadku wycieczek w ramach naszego programu SKI PARTNER odwołanie wycieczki bez opłat za anulowanie jest możliwe nie wcześniej niż 4 i nie później niż 2 dni przed pierwszym dniem pobytu.

Francja

Francuskie ośrodki narciarskie mogą być otwarte (goście mogą tam przebywać), ale kolejki linowe są, z pewnymi wyjątkami, zamknięte. Z wyciągów, które nadal działają, mogą korzystać tylko zawodowi sportowcy i dzieci (członkowie Francuskiego Związku Narciarskiego). Restauracje i bary pozostają zamknięte, a obowiązuje cisza nocna od 18:00 do 6:00 godz.

W przypadku korzystnej sytuacji sanitarnej kolejki będą czynne od 22.01.2021.

Czechy

Na podstawie decyzji Rządu Republiki Czeskiej, obowiązuje od 27.12.2020 do 22.01.2021 zakaz działania wyciągów narciarskich.

Ze wszystkimi klientami, którzy wykupili wyjazd do Czech w okresie do 22.01.2021 będziemy się kontaktować. Dziękujęmy za zrozumienie i cierpliwość.

Słowacja

Obiekty noclegowe na Słowacji będą zamknięte do 24.01.2021.

Ze wszystkimi klientami, którzy wykupili wyjazd wyjazd na Słowację w okresie do 24.01.2021 będziemy się kontaktować. Dziękujęmy za zrozumienie i cierpliwość.

Szwajcaria

Tereny narciarskie w kantonach Gryzonii, Wallis i Berno pozostają otwarte.Tranzyt do Szwajcarii przez Niemcy (bez obowiązku wypełnienia formularza) i Austrię (tylko z wypełnionym formularzem - do pobrania w języku angielskim i niemieckim) jest nadal możliwy - ale musi odbyć się w ciągu 24 godzin.

W góry bez obaw

Nie przegap okazji i podróżuj z nami w góry bez obaw! W przypadku ograniczeń w podróżowaniu z powodu koronawirusa (zamknięcie granicy, konieczność kwarantanny lub zakaz podróżowania) możesz bezpłatnie anulować podróż pod marką NEV-DAMA SKI PARTNER, a my zwrócimy Ci pełną kwotę w terminie do 14 dni.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Nie pamiętasz danych logowania?